• 1 z 4
 

Kávové predplatné na 6 mesiacov

 

Pravidelná dodávka čerstvej kávy bez starostí s objednávaním, zasielaná prostredníctvom výdajných miest Zásielkovne.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (> 10 ks) Skladom (> 10 ks) Skladom (> 10 ks)
Počet balení mesačne
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
69 € 99 € 129 € od 69 €
57,50 € 82,50 € 107,50 € od 57,50 € bez DPH
   
Značka Pražiareň Nômad
Kategória Pražená káva
 

Čo je kávové predplatné?

Je to jednoduchý spôsob, ako si zabezpečiť pravidelnú dodávku čerstvo praženej kávy v 250 gramových baleniach po dobu 6 mesiacov.

Kávu posielame mesačne prostredníctvom výdajných miest spoločnosti Zásielkovňa SK. Môžete si zvoliť Vami želané množstvo - 2 x 250g, 3 x 250g alebo 4 x 250g.

Kávy vyberáme tak, aby Vám prišla vždy rôzna kombinácia káv. Môžete nám napísať do poznámky krátku informáciu o Vašich preferenciách (napr. espresso, nižšia acidita, vyššia acidita).

Platbu za predplatné je možné uskutočniť formou online platby, prevodom na účet alebo dobierkou - v prípade, že si ako spôsob platby za predplatné zvolíte dobierku, za celé predplatné zaplatíte pri prvom doručení. Samozrejmosťou je možnosť pozastaviť alebo posunúť posielanie balíkov (po dohode e-mailom).

Potrebujete poradiť? Naváhajte a kontaktujte nás...


UPOZORNENIE: Po vložení tohto produktu do "Košíka" je umožnená doprava len prostredníctvom siete pobočiek Zásielkovňa SK. Ak si v rámci objednávky želáte objednať aj iný produkt a chceli by ste si ho dať zaslať kuriérom, napíšte nám to, prosím, do poznámky.


Praženú kávu skladujte v suchu.

Výroba/Distribúcia: EKO - TRADE, s.r.o., Považská Teplá 392, 017 05 Považská Bystrica