Röstmeister Dieckmann + 4 x 300 g zelenej kávy

Pražička Röstmeister Dieckmann umožní každému jednoducho si upražiť kávu v pohodlí domova podľa svojej chuti.

249 € 207,50 € bez DPH
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Röstmeister Dieckmann + 4 x 300 g zelenej kávy

Podrobný popis

Viac informácií o produktoch Dieckman nájdete na produktovej stránke.

Pražička Röstmeister Dieckmann umožní každému upražiť si kávu v pohodlí domova podľa svojej chuti. Ak hľadáte dokonalý kávový zážitok, maximálnu čerstvosť a vždy nové chute a vôňu, Röstmeister vás nasmeruje na správnu cestu. Štartovacia sada obsahuje domácu pražičku vyrobenú v Nemecku so štyrmi 300 g vreckami zelenej kávy.

Vďaka 7 programom na praženie, vrátane 2 pre populárne espresso, je praženie domácej kávy pomocou pražičky Röstmeister neuveriteľne ľahké, dokonca aj pre technicky neskúsených užívateľov - vždy si vychutnáte skutočne čerstvú praženú kávu, od jemne praženej kávy až po silné espresso: pražička umožňuje všetky typy praženia. Vždy si vychutnáte čerstvú kávu, pražená tradičným spôsobom presne podľa Vašej chuti.

Vďaka procesu praženia horúcim vzduchom je zariadenie bezpečné a bezúdržbové. Röstmeister je vhodný pre všetky zelené kávy, v ktorých bola odstránená strieborná blanka. Všetky zelené kávy ponúkané v našom obchode prešli procesom na jej odtránenie - výhodou takto ošetrených kávových zŕn pre domáce praženie je, že z upražených zŕn nie je potrebné tieto šupky "vyfúkavať". Odnímateľný sitový bubon z nehrdzavejúcej ocele sa ľahko čistí pod tečúcou vodou alebo v umývačke riadu.

UPOZORNENIE!
Pražička je určená pre domáce použitie.
Nie je vhodná pre praženie väčšieho množstva kávy a komerčné použitie.

Praženie kávy s pražičkou Röstmeister

Upražte si vlastnú domácu kávu - maximálne čerstvá káva na celý týždeň iba za 12-15 minút. S domácou pražičkou Röstmeister to už ani jednoduchšie byť nemôže:

  • Naplňte pražiaci bubon vreckom zelenej kávy
  • Vyberte si pražiaci program
  • Spustite pražičku - programová sekvencia je automatická

Objavte novú kvalitu kávy - vysoko aromatickú a bezkonkurenčnú sviežosť! Vychutnajte si vôňu čerstej kávy počas praženia. Patentovaný proces praženia v otvorenom bubne zaručuje jedinečnú vôňu pri každom použití.

Špecifikácia:

Bubon na praženie kávy z nehrdzavejúcej ocele s objemom 300 g zelenej kávy
5 úrovní praženia domácej kávy
2 úrovne praženia Espresso
Automatická programová sekvencia
Farba zariadenia: čierna
Požiadavky na napájanie: 230 V~, 2000 W, 50 Hz
Rozmery zariadenia v mm (d x š x v): 455 x 205 x 220

Dodatočné parametre

Kategória: Pražičky kávy
Záruka: 2 roky