Limitka

Limitka - Limitovaná ponuka čerstvo praženej kávy ktorá je dostupná len v obmedzenom množstve, takže v ponuke je len do vypredania zásob.

Prazena kava Arabika Rwanda Nova Coffee Kavomil.sk
Limitka
6,58 € bez DPH
7,90 €
Skladom (6 ks)

Limitovaná ponuka - Čerstvo pražená 100% Arabica.

LRWNC
1 položiek celkom

Naša kategória "Limitka" predstavuje jedinečnú kolekciu čerstvo praženej kávy, ktorá je dostupná len v obmedzených množstvách. Tieto kávy sú vyberané na základe ich výnimočnej kvality a zaujímavého pôvodu, čím poskytujú jedinečnú ponuku pre skutočných milovníkov kávy.

Limitka zahŕňa prémiové kávové zrná, ktoré sú pražené v malých množstvách, aby sa zachovala ich kvalita a čerstvosť. Každá ponuka v tejto kategórii je dostupná len krátky čas a môže zahŕňať zrná z malých farmárskych plantáží alebo exkluzívnych zberov. Po vypredaní zásob sa druh kávy mení, čo Vám umožňuje pravidelne skúšať nové druhy kávy.

Nákup v kategórii Limitka znamená prístup ku kvalitnej káve, ktorá je vybraná s ohľadom na jedinečnosť a pôvod. To vám umožní ochutnať rôzne profily chutí, ktoré sú často nedostupné v bežných obchodoch. Každá káva v tejto kategórii je tiež pražená tak, aby zdôraznila špecifické charakteristiky kávových zŕn, čo zákazníkom poskytuje možnosť pochopiť a oceniť rozmanitosť kávy.

V kategórii Limitka nielenže získate prístup k raritným a kvalitným čerstvo praženým kávam, ale tiež môžete nájsť kávu z malých fariem a podporiť udržateľné farmárske praktiky.